baner baner baner baner baner baner
„PIĘKNO TWOJEGO DOMU” - to najważniejszy cel firmy MP DecoR.


Dzięki nowoczesnemu doborowi kolorów oraz systemom dekoracyjnym zaczerpniętym z południa Europy ubogacimy ściany w zaciszu państwa domu. Jakość produktów była i jest najważniejszym czynnikiem w naszej firmie.

Od początku istnienia staramy się tworzyć niespotykane w innych miejscach standardy obsługi charakteryzujące się jej najwyższą jakością i dostarczać indywidualne rozwiązania. Nasze zaangażowanie i podejście owocuje rzeszą zadowolonych
z naszych usług klientów. Nasi klienci nazywają nas profesjonalistami w branży farb, lakierów oraz systemów dekoracyjnych ścian, w której specjalizujemy się dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu w branży.

Wiemy, że malowanie nie należy do najłatwiejszych czynności, dlatego w naszym sklepie z przyjemnością dzielimy się wiedzą z klientami, odpowiadając na wszystkie, nawet najbardziej dociekliwe pytania. Dodatkowo wzbogaciliśmy swoją ofertę o szeroki wybór tapet i fototapet, naklejek dekoracyjnych i szablonów malarskich renomowanej niemieckiej firmy.
W swojej ofercie posiadamy również luksusowe listwy dekoracyjne oraz sztukaterie wykończeniową do ozdabiania mieszkań i fasad taki firm jak:

  • Green Home
  • NMC

Mamy również do dyspozycji klientów bogaty wybór doświadczonych firm wykonawczych i profesjonalnych
aranżatorów wnętrz.


ZAPRASZAMY do współpracy osoby indywidualne,
firmy i dekoratorów wnętrz.